Ātrais randiņš

Kas ir ātrais randiņš jeb speed date?

Speed date ir randiņš īsā formā ar atraktīviem elementiem, kura laikā 15 brīvi vīrieši un 15 brīvas sievietes meklē savu otro pusīti.

Kā randiņi norisinās?

Randiņu procesu uzmana un vada profesionāls organizators. Telpa tiek iekārtota tā, lai pie atsevišķiem galdiem var sasēdināt 15 burvīgas dāmas. Improvizators dod signālu un kungi ieņem brīvās sēdvietas pretī dāmām. Saruna ilgst 5 minūtes, runājot par organizatoru sagatavotajām tēmām. Par hobijiem, interesēm, darbu, ēdieniem, ceļojumiem, sapņiem un visu, kas sirdij tuvs. Pēc nākošā zvana signāla kungs atvadās no dāmas un dodas pie nākamās kandidātes, līdz kamēr būs izrunājies ar visām 15 daiļavām.

 Kā notiek otrās pusītes izvēle?

Katram dalībniekam tiek iedots visu kandidātu saraksts, kurā pēc sarunas var ievilkt plusiņu vai mīnusu sarunu biedram. Pēc visu kandidātu izvērtēšanas dalībnieks nodod lapiņu ar vērtējumu pasākuma vadītājam, kurš salīdzina plusus un mīnusus. Tiem pāriem, kuriem sakrīt vērtējumi, vadītājs nosūta vienam otra kontaktinformāciju.

Kas notiek tālāk?

Ja gan sieviete, gan vīrietis viens otru atzīmējis ar plusiņu, organizatori nodod abiem kontaktinformāciju, lai tālāk paši savā starpā sakomunicētu un ļautos jaundibināto attiecību burvībai.

 Kādi ir dalības noteikumi?

Piedalīties ātrajos randiņos var dalībnieki, kuri sasnieguši pilngadību līdz pat neierobežotam vecumam, jo ticam, ka mīlestība gadus neskaita. Dalībnieks aizpilda pieteikšanās anketu mājas lapā www.klidzina.lv, veic vienreizēju dalības maksu un pasākuma dienā ar saņemto biļeti ierodas uz restorānu “Klidziņa”.

Kāda ir dalības maksa?

Dalības maksa vienai personai ir 20 Euro. Tā sevī ietver vīna glāzi, uzkodas un improvizatora jeb pasākuma vadītāja klātbūtni.

 Kāpēc piedalīties ātrajos randiņos?

Ātrajā randiņā var īsā laikā satikt 15 brīvus pretējā dzimuma pārstāvjus.

Tiek celta dalībnieka pašapziņa.

Tikšanās “dzīvajā” vienmēr ir daudz patīkamāka un personiskāka nekā interneta vidē.

Vienā vakarā var gūt daudz pozitīvas emocijas un iegūt jaunus draugus.
Piesakies